Some of most liked episodes

Podcast Polish edition

Odtwórz wideo

Idzie nowy model zarządzania!

W tym odcinku opowiadamy o tym skąd wynika potrzeba kwestionowania dotychczasowych sposobów funkcjonowania ludzi i organizacji. Jak to się stało, że dotychczasowe sposoby zarządzania coraz mniej się sprawdzają? Przedstawiamy główne zasady, które ulegają zmianie. 

Odtwórz wideo

Jak wylądowałyśmy w samoorganizacji?

Dlaczego postawiłyśmy na samoorganizację? W tym odcinku opowiadamy swoje osobiste historie – jak to się stało, że pracując w firmach zarządzanych w tradycyjny sposób zaczęłyśmy interesować sie innymi sposobami budowania organizacji. 

Odtwórz wideo

Nadchodzi feedback!

Szczery feedback zmienia (prawie) wszystko! Jednocześnie wywołuje sporo emocji, wymaga niezłej introspekcji oraz systematyczności. W tym odcinku rozmawiamy o tym, po co w ogóle się nim zajmować, w czym może pomóc, a jak już poświęcamy mu uwagę, to na czym się skupić, aby był wspierający.

Odtwórz wideo

Masz nielimitowane urlopy!

W tym odcinku rozmawiamy o nielimitowanych urlopach. SYZYGY wprowadziło takie rozwiązanie w Warsaw w pierwszej połowie 2021 roku, jako kolejny element transformacji do samoorganizacji i pełni. Po co zrobiliśmy taki ruch? Co z tego wynika?

Orientuj się!

Check more at your favourite place

ALL rights reserved by conscious organization